Kolekcija "Pasaka par Melno Princesi".

Melnā Princese. Ar spilgti melniem matiem un koši sarkanām lūpām. Manuprāt ļoti efektīva un atmiņā paliekoša dāma.
Kad es prasīju Aleksandram - kā viņš izdomāja tādu uzzīmēt, viņš teica "Nu kā - tādas nekur nebija! Un es izdomāju, ka viņu vajag!"
Un vajag! Tādu efektīvu, drosmīgu, savu sapņu realizētāju.

Liekot Melno Princesi uz apģērba - svarīgi likās nepazaudēt viņas kontrastumu: ogļu melnos matus, acis un koši sarkanās lūpas.
Tieši kolekcijā "Pasaka par Melno Princesi" pirmoreiz parādās nedaudz "oversized" sieviešu krekliņi, ar nedaudz pagarinātu muguras daļu.
Vīriešu T-krekliem tiek izmantots jau pārbaudītais un ērtais citu kolekciju T-krekla modelis.
 Sieviešu "oversized" krekliņš
Vīriešu T-krekls

Sākumā Melnā Princese dzīvoja uz balta auduma, bet ņemot vērā praktisko pusi, tomēr izlēmu, ka tā ir jāpārceļ dzīvot uz citas krāsas audumu. Un eksperimenta rezultātā, tā veiksmīgi nokļuva uz pelēki zilā auduma. Ne par matu nezaudējot savu efektivitāti!

 Sieviešu "oversized" krekliņš

Vīriešu T-krekls

Es ļoti nopietni piedomāju pie Aleksandra Pasakas apģērbu kvalitātes. Tāpēc izmantoju audumus, kuri ir pārbaudīti un ir izturējuši manus kvalitātes kritērijus, projekta apģērbus šuj ļoti laba šuvēja, visi zīmējumi uz apģērba tiek pārnesti sietspiedes tehnikā, ar ūdensbāzes krāsām un apģērba punktiņš uz i ir austā birciņa:

Aleksandra Pasakas nebūtu iespējamas bez daudzo cilvēku atbalsta un palīdzības. Milzīgu Paldies vēlos teikt arī Līvai Liepiņai, Renāram Liepiņam un fotogrāfam Marekam Gaidamovičam par Melnās Princeses iznešanu tautās.

Melno princesi atradīsi mūsu Etsy veikaliņā: https://www.etsy.com/shop/AlexandersTales

Šodien ieraudzīju perfektu kleitas modeli, uz kura Melnā Princese justos ļoti ērti, bet to tad vasarā... :).

Post a Comment

0 Comments